Meist

Kas oled kuulnud globaalsetest pilveteenustest nagu Azure, AWS või Google Cloud?

Ilmselt oled. Kui Pilviod veel polnud, olime ka meie ja meie arendajad osa nende klientuurist. Juhul kui meie, arendajad või meie kliendid vajasid pilve, tundus see justkui sobivaim viis eesmärkide saavutamiseks.

Mis muutus?

Saime kogemuse

Me saime teada, et globaalsete tegijate lahendustes on vaatamata suurepärasele funktsionaalsusele puudujääke.

Jah, on kliente, kes käivad arenguga kaasas ja kasutavad kõige viimaseid lahendusi. Neid, kes ei vaja tuge ega näe takistust suurtes kuludes. Neid, kes hindavad üksnes ja ainult lahenduste võimekust ja rikkalikkust. Kuid on ka palju neid, kelle jaoks keeruline hinnastamine, kiire ja kohaliku toe puudumine või lahenduste keeruline korrektne kasutuselevõtt ei sobi.

Mis edasi?

Nägime turul kohta kuhu areneda

Aastal 2016 – 2017 asusime planeerima, kuidas teha asju nii, et saame lihtsust otsivale segmendile sobivat teenust pakkuda.

Kuidas teha nii, et hinnastamine oleks koheselt mõistetav ja teenuste ülesseadmisest saab aru ka algaja süsteemiadministraator? Selleks oleme kasutajatele loonud tugeva kontakti meie toega ning see kõik on kohapeal olemas. Just nii tuligi aastal 2018 välja Pilvio platvorm, mida aktiivselt turule tutvustama asusime aastal 2019.

Mida täna teeme?

Täna arendame ja täiendame pidevalt platvormi funktsionaalsust

Loome mugavusi, mida meie kliendid vajavad. Peatselt lisanduvad uued andmekeskused nii Eestis kui ka välismaal.

Soovime tõestada, et oleme võimelised pakkuma klientidele teenust, mis jääb nendega alatiseks, kuid ei hoia tehniliselt kinni. Teenust, mida on lihtne kasutada, pakkudes olulist funktsionaalsust. Keskkonda, mille tugi on koheselt kättesaadav, suhtleb emakeeles ja on personaalne igale ettevõttele.

Meeskond

Pilvio taga on Astrec Data OÜ meeskond.

Ettevõtte tagalat toetavad ja katavad Kaur Kiisler (tegevjuht), Marek Kiisa, Stiina Lehti, Sven Reppo.

0
inimest

töötab igapäevaselt Pilvio heaks.

0
spetsialisti
hoolitsevad andmekeskuste eest.
0
arendajat
arendavad platvormi.
0
spetsialisti
tegelevad müügi, turunduse ja üldise juhtimisega.
~ 0
eluaastat
on meeskonna keskmine vanus.
0 +
aastat
on IT-valdkonna kogemust keskmiselt igal töötajal.
Pilw.io team

Hakkame pihta?

Kasutaja loomine on Sulle tasuta. Selleks, et alustamine oleks veelgi lihtsam, kingime uutele liitujatele 30 eurot krediiti testimiseks.