StorageVault

S3-ga ühilduv objektide salvestuslahendus, millel on ideaalne hinna ja töökindluse suhe. Suurepärane lahendus failide, piltide, videote, CAD-failide, varukoopiate või arhiivide salvestamiseks.

S3 lahendus

S3 objektide salvestus töötab täielikult S3 API-dega, mis võimaldab sujuvat integreerimist olemasolevate tööriistade ja rakendustega,

Failide salvestamine

deaalne lahendus erinevate failitüüpide, nagu dokumendid, pildid ja videod, salvestamiseks. Tänu oma paindlikkusele ja suurele mahutavusele saab seda kasutada igapäevaseks failihalduseks.

Varundamine ja arhiivimine

Turvaline ja usaldusväärne koht andmete varundamiseks ja pikaajaliseks säilitamiseks. S3 objektide salvestus tagab andmete kättesaadavuse ja kaitse kadu või kahjustuste eest.

Skaleeritavus

Võimaldab salvestusruumi automaatset ja piiramatut suurendamist, et rahuldada kasvavaid andmevajadusi. Ei ole vaja muretseda salvestusmahupiirangute pärast.

Andmete vastupidavus

Andmete säilitamise infrastruktuur tagab kõrge vastupidavuse, säilitades mitmekordseid andmekoopiaid eri geograafilistes asukohtades, et vältida andmete kadu.

Kättesaadavus

Pakub kõrget kättesaadavuse taset, tagades andmete pideva juurdepääsetavuse. Sobib hästi kriitiliste rakenduste ja teenuste jaoks, mis nõuavad pidevat töövõimet.

Maksa mahupõhiselt

Ei ole fikseeritud kulusid; maksate ainult tegelikult kasutatud salvestusmahu eest. See muudab S3 objektide salvestuse kulutõhusaks lahenduseks igas suuruses ettevõtetele.

Lai ühilduvus

Toetab laia valikut kolmandate osapoolte tööriistu ja rakendusi, mis kasutavad S3 API-sid, pakkudes paindlikkust ja mitmekülgsust.

Ecosüsteemi integratsioon

S3 objektide salvestus töötab hästi koos teiste pilveteenustega, võimaldades hõlpsat andmete liigutamist ja haldamist kogu pilve ökosüsteemis.

API põhine ligipääs

REST-API-de abil saab andmeid lihtsalt üles laadida, alla laadida, kustutada ja hallata üle HTTP-protokolli, tagades paindlikkuse ja laialdase ühilduvuse erinevate arenduskeskkondade ja -tööriistadega.

Hind

Pilvios puuduvad peidetud kulud ja kuutasud. Kasutame “maksa nagu kasutad” põhimõtet. See tähendab, et tasu arvestatakse ainult ressursilt, mida parasjagu kasutad. Arvestus toimib tunniajalise täpsusega.
vCPU

3.80€

tk/kuus
RAM

2.40€

GB/kuus
SSD-ketas

0.075€

GB/kuus
StorageVault

0.025€

GB/kuus
Liiklus*

Tasuta

 
* Liiklus – Juhul kui andmekeskusest välja minevate andmete liiklus ületab 15TB ja teenuste kasutamise maht on alla piirmäära, lepitakse kokku liiklustasu tariif.

Virtuaalserveri kalkulaator

1
0.5 GB
20 GB
Kuutasu:
6 (0.00886€/h)

Lae alla meie hinnakalkulaatori Exceli tabel ja pane kokku oma ideaalne lahendus. Nii saad hõlpsasti kulusid hinnata ja võrrelda.

Pilw.io team

Võta meiega ühendust

Taga oma süsteemide turvalisus ja efektiivsus meie ekspertide abiga.